Zdeněk Štor

Zobrazit: seznam / mřížka
Řadit podle:
Show:
 • Nůž Atlas
  Základní popis nože Atlas Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každý ..
  9 680,0 Kč
  Bez daně: 8 000,0 Kč
 • Nůž Butterfly
  Základní popis nože Butterfly Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu ka..
  15 730,0 Kč
  Bez daně: 13 000,0 Kč
 • Nůž Baloo
  Základní popis nože Baloo Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každý ..
  10 890,0 Kč
  Bez daně: 9 000,0 Kč
  Založeno na 1 recenzích.
 • Dýmkový set Queen
  Základní dýmkového setu Queen Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu ka..
  12 100,0 Kč
  Bez daně: 10 000,0 Kč
 • Nůž Acapella
  Základní popis nože Acapella Vítejte v našem internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Náš e-shop se řídí heslem: "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná" a každý nůž zde zanechává svůj jedinečný otisk. Nůž Acapella je ručně vyrobený nožířem Zdeňkem Štórem. P..
  15 730,0 Kč
  Bez daně: 13 000,0 Kč
 • Nůž Admiral
  Základní popis nože Admiral Vítáme Vás v e-shopu, který se zaměřuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Náš internetový obchod se řídí filozofií s heslem: "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". Bojový nůž Admiral je ručně vyroben nožířem Zdeňkem Štórem s přihlédnutím na každý detail nože. Kval..
  6 897,0 Kč
  Bez daně: 5 700,0 Kč