Filtr
 • druh čepele
Filtrovat
Poslední přidané
Nejprodávanější

Zavírací nože

Zavírací nože jsou skvělou volbou pro každého, kdo se věnuje outdoorovým aktivitám. Zavírací nože jsou oblíbené především díky jejich snadné skladnosti a bezpečnému transportu. Ve své podstatě je zavírací nůž druhem kapesního nože. V našem katalogu najdete celou řadu zavíracích nožů, ale vždy platí, že každý nůž v našem e-shopu je neopakovatelný originál, který je vyráběný ručně z těch nekvalitnějších materiálů.

Zavírací nože dodáváme s certifikátem nožíře a se zárukou kvality.

Jaké jsou vlastnosti zavíracích nožů?

Zavírací nůž lze díky jeho vlastnostem využít multifunkčně. Čepel lze mechanicky zajistit perem zabudovaným ve hřbetu střenky. Zavírací nůž můžete nosit pohodlně v kapse, u pasu na opasku v pochvě nebo pouzdře. Zavírací nože jsou maximálně odolné proti poškození nebo opotřebování.

Vyberte si zavírací nůž podle svých představ na našem e-shopu specializujícím se na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Nůž Butterfly
  Základní popis nože Butterfly Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu ka..
  15 730,0 Kč Bez DPH: 13 000,0 Kč
 • Nůž Baloo
  Základní popis nože Baloo Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každý ..
  10 890,0 Kč Bez DPH: 9 000,0 Kč
  Založeno na 1 recenzích.
 • Dýmkový set Queen
  Základní dýmkového setu Queen Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu ka..
  12 100,0 Kč Bez DPH: 10 000,0 Kč
 • Nůž Acapella
  Základní popis nože Acapella Vítejte v našem internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Náš e-shop se řídí heslem: "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná" a každý nůž zde zanechává svůj jedinečný otisk. Nůž Acapella je ručně vyrobený nožířem Zdeňkem Štórem. P..
  15 730,0 Kč Bez DPH: 13 000,0 Kč
 • Nůž Annabelle
  Základní popis nože Annabelle Vítejte v internetovém obchodě, jehož specializací je prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Říme se filozofií "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná", a proto na našem internetovém obchodu můžete sledovat unikátní cesty ručně vyráběných nožů z našeho portfolia. Nůž Annab..
  11 495,0 Kč Bez DPH: 9 500,0 Kč
 • Nůž Armagedon
  Základní popis nože Armagedon Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu ka..
  6 050,0 Kč Bez DPH: 5 000,0 Kč