Filtr
 • druh čepele
Filtrovat
Poslední přidané
Nejprodávanější

Nože s pevnou čepelí

Nože s pevnou čepelí se řadí mezi klasické nože, které mají fixované ostří v neustále otevřené poloze. Každý nůž s pevnou čepelí, který najdete v našem internetovém obchodu, je vyroben ručně z těch nejkvalitnějších materiálů. Nože s pevnou čepelí mají multifunkční využití a mohou složit například jako lovecké nože, bojové nože či nože pro přežití. Zároveň tento typ nožů můžete spolehlivě využít při praktických činnostech.

Při objednání nože s pevnou čepelí rovněž doporučujeme zakoupit pouzdro pro bezpečné přenášení nože.

Nůž s pevnou čepelí na míru

Máte konkrétní představu o noži s pevnou čepelí, ale nenašli jste je v našem katalogu? Sdělte nám své představy, detailní propracování a my Vám nůž s pevnou čepelí vyrobíme přímo na míru. V našem e-shopu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů, najdete originální ručně vyráběné nože, které dodáváme s certifikátem nožíře.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Nůž Admiral
  Základní popis nože Admiral Vítáme Vás v e-shopu, který se zaměřuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Náš internetový obchod se řídí filozofií s heslem: "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". Bojový nůž Admiral je ručně vyroben nožířem Zdeňkem Štórem s přihlédnutím na každý detail nože. Kval..
  6 897,0 Kč Bez DPH: 5 700,0 Kč
 • Nůž Avatar
  Základní popis nože Avatar Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každý..
  6 776,0 Kč Bez DPH: 5 600,0 Kč
 • Nůž Bambino
  Základní popis nože Bambino Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každ..
  4 840,0 Kč Bez DPH: 4 000,0 Kč
 • Nůž Bijec
  Základní popis nože Bijec Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každý ..
  6 050,0 Kč Bez DPH: 5 000,0 Kč
 • Nůž Bonet
  Základní popis nože Bonet Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každý ..
  6 534,0 Kč Bez DPH: 5 400,0 Kč
 • Nůž Cenzura
  Základní popis nože Cenzura Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každ..
  6 655,0 Kč Bez DPH: 5 500,0 Kč