Poslední přidané
Nejprodávanější

Nože pro přežití

Nože pro přežití, označované někdy jako survival nože, jsou určené do extrémních podmínek. Nůž na přežití prokazuje svým majitelům nadstandardní služby, když jsou odkázání sami na sebe a své schopnosti. Nože pro přežití využívají rovněž profesionální armádní jednotky a elitní policejní jednotky. Pořiďte si i Vy nůž pro přežití, který má maximální multifunkční využití z našeho specializovaného e-shopu na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů.

Nože na přežití vyrábíme ručně z těch nejkvalitnějších materiálů.

Jak vybrat nůž pro přežití?

Výběr každého nože je individuální a zohledňuje jak specifické potřeby vlastníků, tak designové představy. Při výběru nože pro přežití musíte brát v potaz, že na survival noži bude skutečně záviset Váš život a měli byste mu tedy plně důvěřovat. Nože pro přežití jsou vyrobeny ručně z vysoce odolných materiálů, s extrémní pevností a ostrostí.

Nůž pro přežití Vám rovněž můžeme vyrobit přímo na zakázku. Nože dodáváme s certifikátem nožíře.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Nůž Bijec
  Základní popis nože Bijec Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každý ..
  6 050,0 Kč Bez DPH: 5 000,0 Kč
 • Nůž Neit
  Základní popis nože Neit Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každý n..
  6 292,0 Kč Bez DPH: 5 200,0 Kč
 • Nůž Galileo
  Základní popis nože Galileo Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každ..
  6 655,0 Kč Bez DPH: 5 500,0 Kč
 • Nůž Arizona
  Základní popis nože Arizona Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každ..
  8 470,0 Kč Bez DPH: 7 000,0 Kč
 • Nůž Bushman
  Základní popis nože Bushman Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každ..
  6 776,0 Kč Bez DPH: 5 600,0 Kč
 • Nůž Esus
  Základní popis nože Esus Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každý n..
  6 655,0 Kč Bez DPH: 5 500,0 Kč