Poslední přidané
Nejprodávanější

Motýlkové nože

Motýlkové nože, zkráceně také motýlky neboli balisongy, získaly svůj název díky svému specifickému pohybu při otevírání a zavírání nože. Manipulace s motýlkem se nazývá flipování (z angl. flipping). Původně tato technika měla sloužit k zastrašování nepřítele, avšak v dnešní době se jedná spíše o druh sportu, umění či efektní „trikování“. V našem e-shopu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů, najdete široký sortiment nožů motýlků – balisongů, které jsou vyráběny ručně z těch nejkvalitnějších materiálů.

Vyberte si motýlek – balinsong podle svých představ v našem internetovém obchodu.

Jak vybrat vhodný motýlek – balisong?

V první řadě záleží na tom, zda si pořizujete motýlek na flipování nebo každodenní nošení (EDC – angl. Every Day Carry). Druhů motýlkových nožů je nepočitatelně, a proto záleží na Vašich specifických požadavcích, které na motýlek kladete, a zároveň na Vašich individuálních požadavcích ohledně designu. Konstrukce motýlků – balisongů je jednoduchá a jsou vždy vyrobeny z velmi odolných materiálů, tak aby nedocházelo k jejich opotřebování.

Všechny motýlky – balisongy jsou vyráběny ručně a dodávány s certifikátem nožíře.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Nůž Butterfly
  Základní popis nože Butterfly Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu ka..
  15 730,0 Kč Bez DPH: 13 000,0 Kč
 • Nůž Baloo
  Základní popis nože Baloo Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každý ..
  10 890,0 Kč Bez DPH: 9 000,0 Kč
  Založeno na 1 recenzích.
 • Nůž Acapella
  Základní popis nože Acapella Vítejte v našem internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Náš e-shop se řídí heslem: "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná" a každý nůž zde zanechává svůj jedinečný otisk. Nůž Acapella je ručně vyrobený nožířem Zdeňkem Štórem. P..
  15 730,0 Kč Bez DPH: 13 000,0 Kč
 • Nůž Gladiator
  Základní popis nože Gladiator Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu ka..
  10 890,0 Kč Bez DPH: 9 000,0 Kč
 • Nůž Heureka
  Základní popis nože Heureka Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každ..
  12 100,0 Kč Bez DPH: 10 000,0 Kč
 • Nůž Madonna
  Základní popis nože Madonna Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každ..
  20 570,0 Kč Bez DPH: 17 000,0 Kč