Poslední přidané
Nejprodávanější

Lovecké nože s pevnou čepelí

Lovecký nůž s pevnou čepelí je skvělou volbou pro všechny příznivce outdoorových aktivit. Díky své multifunkčnosti splní všechny nároky, které jsou kladeny na lovecké nože. Lovecký nůž s pevnou čepelí má čepel fixovanou v neustále otevřené poloze, proto ke každému loveckému noži s pevnou čepelí dodáváme ručně vyráběné pouzdro, které slouží k bezpečnému nošení. Lovecké nože s pevnou čepelí vyrábíme ručně z nejkvalitnějších materiálů.

Lovecké nože s pevnou čepelí najdete v našem e-shopu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů.

Oblíbenost loveckých nožů s pevnou čepelí

Nože s pevnou čepelí patří mezi nejvíce využívané nože v běžných denních činnostech. Velmi oblíbeným typem loveckých nožů s pevnou čepelí jsou myslivecké nože. Nás internetový obchod se zaměřuje na ruční výrobu jedinečných loveckých nožů, které Vám také vyrobíme na míru. Při výrobě nožů používáme pouze nejkvalitnější materiály.

Lovecký nůž s pevnou čepelí dodáváme s certifikátem nožíře.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Nůž Bonet
  Základní popis nože Bonet Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každý ..
  6 534,0 Kč Bez DPH: 5 400,0 Kč
 • Nůž Gigant
  Základní popis nože Gigant Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každý..
  6 413,0 Kč Bez DPH: 5 300,0 Kč
 • Nůž Horizont
  Základní popis nože Horizont Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu kaž..
  5 566,0 Kč Bez DPH: 4 600,0 Kč
 • Nůž Jumper
  Základní popis nože Jumper Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každý..
  7 381,0 Kč Bez DPH: 6 100,0 Kč
 • Nůž Katifa
  Základní popis nože Katifa Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každý..
  6 655,0 Kč Bez DPH: 5 500,0 Kč
 • Nůž Kermit
  Základní popis nože Kermit Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každý..
  6 655,0 Kč Bez DPH: 5 500,0 Kč