Filtr
 • druh čepele
Filtrovat
Poslední přidané
Nejprodávanější

Kapesní nože

Kapesní nože, jak již vypovídá jejich samotný název, jsou vhodné na cestách i ke každodennímu nošení po kapsách. Díky multifunkčním vlastnostem můžete tyto nože využít při běžných úkonech doma i v práci. Kapesní nože jsou oblíbené především pro své malé rozměry, perfektní kvalitu a vybavenost. Nás internetový obchod Vám přináší ručně vyráběné kapesní nože té nejvyšší kvality.

Objednejte si ještě dnes kapesní nůž z našeho e-shopu, který se specializuje se na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů.

Vlastnosti kapesních nožů

Čepel kapesního nože lze pro bezpečnou přepravu zaklapnout do štěrbiny ve střence a velmi snadno také vyklopit díky žlábku na nehet. Mechanická část kapesního nože lze mechanicky zajistit. Všechny kapesní nože, které najdete v našem katalogu, jsou vyráběné ručně z těch nejkvalitnějších materiálů.

Kapesní nože dodáváme s certifikátem nožíře a se zárukou kvality.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Nůž Butterfly
  Základní popis nože Butterfly Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu ka..
  15 730,0 Kč Bez DPH: 13 000,0 Kč
 • Nůž Baloo
  Základní popis nože Baloo Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každý ..
  10 890,0 Kč Bez DPH: 9 000,0 Kč
  Založeno na 1 recenzích.
 • Nůž Annabelle
  Základní popis nože Annabelle Vítejte v internetovém obchodě, jehož specializací je prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Říme se filozofií "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná", a proto na našem internetovém obchodu můžete sledovat unikátní cesty ručně vyráběných nožů z našeho portfolia. Nůž Annab..
  11 495,0 Kč Bez DPH: 9 500,0 Kč
 • Nůž Imogen
  Základní popis nože Imogen Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každý..
  11 495,0 Kč Bez DPH: 9 500,0 Kč
 • Nůž Mars
  Základní popis nože Mars Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každý n..
  10 890,0 Kč Bez DPH: 9 000,0 Kč
 • Nůž Pegasus
  Základní popis nože Pegasus Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každ..
  15 730,0 Kč Bez DPH: 13 000,0 Kč