Poslední přidané
Nejprodávanější

Dýmkové nože

Dýmkový nůž je základní a zároveň nejpoužívanější nástroj milovníků dýmek. Dýmkové nože slouží na čištění a údržbu dýmek. Skládají se tří částí: bodce, lžičky a dusátka. Tyto části jsou v dýmkařském noži umístěné nejčastěji v otočném kroužku. Dýmkařské nože vyrábíme ručně z těch nejkvalitnějších materiálů. V našem portfoliu rovněž najdete dýmkové sety.

Luxusní dýmkový nůž se stane Vaší vizitkou.

Dýmkový nůž na míru

Chtěli byste si nechat vyrobit dýmkový nůž na míru? Neváhejte nám zaslat Váš návrh, podrobné parametry a materiály, z nichž byste chtěli mít vyroben svůj dýmový nůž, a my Vám vyrobíme tento nůž na zakázku. Jsme specialisté na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů.

Všechny dýmkové nože jsou originály a dodáváme je s certifikátem nožíře.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Dýmkový set Queen
  Základní dýmkového setu Queen Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu ka..
  12 100,0 Kč Bez DPH: 10 000,0 Kč
 • Nůž Armagedon
  Základní popis nože Armagedon Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu ka..
  6 050,0 Kč Bez DPH: 5 000,0 Kč
 • Nůž Brave
  Základní popis nože Brave Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každý ..
  6 776,0 Kč Bez DPH: 5 600,0 Kč
 • Nůž Honor
  Základní popis nože Honor Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každý ..
  6 655,0 Kč Bez DPH: 5 500,0 Kč
 • Nůž Velvet
  Základní popis nože Velvet Náš internetový obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každý nůž zanec..
  6 050,0 Kč Bez DPH: 5 000,0 Kč
 • Nůž Falco
  Základní popis nože Falco Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každý ..
  6 655,0 Kč Bez DPH: 5 500,0 Kč