Poslední přidané
Nejprodávanější

Bojové nože

Bojové nože od nepaměti patřily mezi základní vojenskou výbavu. V současné době jsou moderní bojové nože vyráběné jako multifunkční nástroje, které lze využít také jako nože pro přežití. Všechny bojové nože, které naleznete v našem katalogu, jsou vyráběny ručně z těch nejkvalitnějších materiálů.

Pořiďte si Vy bojový nůž za atraktivní cenu z našeho e-shopu.

Vlastnosti bojových nožů

Při výrobě bojových nožů klademe důraz na vlastnosti nožů. Každý bojový nůž je vyroben ručně z kvalitních a odolných materiálů. Dbáme na odolnost bojových nožů při mechanickém namáhání a na minimální nutnost údržby. V našem internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu nožů, Vám nabízíme bojové nože mnoha tvarů a velikostí.

Bojové nože dodáváme s certifikátem nožíře!

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Nůž Admiral
  Základní popis nože Admiral Vítáme Vás v e-shopu, který se zaměřuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Náš internetový obchod se řídí filozofií s heslem: "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". Bojový nůž Admiral je ručně vyroben nožířem Zdeňkem Štórem s přihlédnutím na každý detail nože. Kval..
  6 897,0 Kč Bez DPH: 5 700,0 Kč
 • Nůž Avatar
  Základní popis nože Avatar Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každý..
  6 776,0 Kč Bez DPH: 5 600,0 Kč
 • Nůž Cowboy
  Základní popis nože Cowboy Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každý..
  6 655,0 Kč Bez DPH: 5 500,0 Kč
 • Nůž Gossip
  Základní popis nože Gossip Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každý..
  5 808,0 Kč Bez DPH: 4 800,0 Kč
 • Nůž Harley
  Základní popis nože Harley Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu každý..
  5 808,0 Kč Bez DPH: 4 800,0 Kč
 • Nůž Mystical
  Základní popis nože Mystical Vítáme Vás v internetovém obchodu, který se specializuje na prodej nožů a výrobu kvalitních nožů. Na finální podobě e-shopu stále pracujeme a v nejbližší době se můžete těšit na komplexní internetový obchod, kde "cesta koupí nekončí, nýbrž začíná". V našem e-shopu kaž..
  6 050,0 Kč Bez DPH: 5 000,0 Kč